Beurer LW 220 BLC – Recenzia

Beurer Recenzie

Beurer LW 220 BLC – Popis a Recenzia

Za čerstvým a sviežim vzduchom už nemusíte utekať ďaleko do divočiny. Pre všetkých, ktorých dráždi znečistený vzduch, srsť domácich maznáčikov, dym z cigariet alebo peľ a ďalšie alergie, je ideálnym riešením čistička vzduchu Beurer LW 220 BLC, ktorá vzduch nielen perfektne čistí, ale tiež ho príjemne zvlhčuje.

 

Stručný popis

čistička vzduchu • zvlhčovanie cez chladné odparovanie • pre miestnosti do 40 m² • 3 úrovne ventilátora • indikátor hladiny vody • nádrž: 7,25 l • veľmi tichá prevádzka • dotykové ovládanie na podsvietenom LED displeji • príkon max. 7 W • hmotnosť 5,5 kg • rozmery 30 × 30 × 34 cm

 

Perfektné prevedenie

Čistička nepotrebuje žiadne filtračné vložky, ktoré by sa museli vymieňať a zvyšovali by tak náklady na jej prevádzku. Za pomoci ventilátora s troma úrovňami a rotujúceho zvlhčujúceho disku, ktorý odvádza nečistoty zo vzduchu priamo do vody, hygienicky čistí vzduch. Čistička má jednoduchú údržbu a jednotlivé časti možno umývať v umývačke riadu.

 

Porovnajte si čističky vzduchu 

 

Jednoduché nastavenie

Zariadenie je vybavené modro podsvieteným LCD displejom, na ktorom jednoducho nastavíte výkon a môžete sledovať množstvo vody v nádržke. Samozrejme disponuje detektorom hladiny vody s optickou indikáciou a bezpečnostným vypínačom pri prázdnej nádržke.

 

 

Funguje na základe chladného odparovania vody, a tak vzduch prečistí a osvieži, čo uvítate v horúcich dňoch aj pri vykurovacej sezóne, ktorá pôsobí nepríjemné sucho. Jeho spotreba je veľmi nízka, a to len 2-7 W v závislosti od zvolenej úrovne.

 

Hygienicky čistí vzduch bez filtračnej vložky

Do tejto čističky nemusíte kupovať žiadne drahé filtre, ktoré sa musia vymieňať, pretože zanesené prestávajú fungovať tak dobre. Beurer LW 220 BLC čistí vzduch pomocou ventilátora s tromi úrovňami a rotujúceho zvlhčujúceho disku. Nečistoty potom vymrští priamo do vody, ktorú vymeníte veľmi ľahko.

Jednotlivé časti môžete dokonca umývať v umývačke. A tak bude prístroj vždy dokonale čistý, čo zaistí ten najlepší osviežujúci vzduch.

Nemusíte sa báť, že by ste nastaveniu čističky nerozumeli a niečo pokazili. Všetko môžete sledovať na modro podsvietenom LED displeji, kde jednoducho nastavíte výkon a jednu z troch úrovní ventilátora.
Môžete tu tiež sledovať hladinu vody a včas ju doplniť. Keď to však nestihnete, nič sa nedeje, prístroj sa sám z bezpečnostných dôvodov vypne.

Bývate v meste, v prašnom prostredí, či niekde v okolí lúk, kde vás trápi veľké množstvo peľu alebo máte domácich miláčikov a dráždi vás ich srsť? Potom je pre vás perfektným pomocníkom do domácnosti tento výborný zvlhčovač a čistič vzduchu od spoločnosti Beurer. Metódou chladného odparovania totiž zvládne váš vzduch zvlhčiť, ale aj očistiť od prachových nečistôt. To všetko s minimálnou spotrebou elektrickej energie.

 

 

Kľúčové vlastnosti

Čistička a zvlhčovač vzduchu
Samoregulačné zvlhčovanie vzduchu v miestnosti cez chladné odparovanie
3 úrovne ventilátora
Modro podsvietený LCD displej
Ukazovateľ hladiny vody v nádobke
Automatické vypnutie pri prázdnej nádrži
Ľahká demontáž a čistenie v umývačke riadu

 

Výhody

výborný zvlhčovač hlavne v zimnom období
bezhlučný
vhodný na aromaterapii
netřeba žádné filtry

 

Nevýhody

zatiaľ žiadne

 

Recenzie zákazníkov

 

Výborný zvlhčovač, zvláště pro zimní sušší období
Absolutně bezhlučný, 3 stupně výkonu
Vhodný na aromaterapii, vůni nutné dokoupit
Vůně např. ovoce dokáže nalákat a přístrojem odstraňovat i drobný hmyz

Tichý chod, dobre rozměry, přidáním aroma oleje rychle provoni cely byt

Od doby co jsme ho zapnuli nemáme žádný prach na skříních.
Hluk nevydává prakticky žádný i v noci nám jede na plný výkon.
Netřeba žádné filtry, stačí dát jen do myčky.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.

Anti-Spam Quiz:

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.