Nad 200 eur

Podľa ceny

Ktoré sú najlepšie čističky vzduchu nad 200 eur ?

Čističky vzduchu nad 200 eur by mali byť s kvalitných materiálov , s menšou hlučnosťou ( hlučnosť by nemali prekročiť viac ako 30 dB ) ,mali by byť energeticky úsporné s ideálnou spotrebou (príkonom približne 25 – 50W (závisí od výkonu) a samozrejme aj kvalitným filterom . Ak ste alergik alebo máte ťažkosti s dýchaním, investovať do týchto čističie sa určite oplatí. Čističky vzduchu nad 200 eur by mali byť rozhodne spoľahlivejšie a predovšetkým účinnejšie.

Porovnajte si čističky vzduchu v tabuľke

 

Rebríčky tých najlepších čističiek vzduchu sme vytvorili podľa recenzií zákazníkov.

Čističky vzduchu do 200 eur – TOP 60

 

Čistička vzduchu Winix WAC- U300

Čistička vzduchu Winix WAC-U300 je veľmi inteligentná čistička na ktorej je možné si zvoliť automatický alebo manuálny režim. Táto čistička vzduchu vám odstráni alergény , pachy či iné škodlivý pachy. Veĺkým plusom tohto prístroja je , že má vysoký vzduchový výkon a to , ža rýchlosť 330 m3. To znamená , že prečistí vzduch veľmi rýchlo. Navyše vám ušetrí náklady , pretože má úsporný režim (Energy Star). Filtre tohto prístroja sú ľahko umývateľné a takisto je jednoduchá na údržbu. Táto čistička vzduchu je vhodná do stredne veľkých priestorov. Tako , ako predchádzajúci model Ionic-CARE Triton X6 má aj ionizátor, ktorý zlepšuje kvalitu vyčisteného vzduchu pridávaním iónov, čo má pozitívny vplyv na vaše dýchanie. Čo sa týka hlučnosti tak , pri najvyššom výkonnostnom stupni dosahuje hodnot 55 dB.

Z pohľadu zákazníkov vačšina je tých , ktorý tvrdia, že je čistička je tichá. Čistička vzduchu Winix WAC U300 má veľmi dobré parametre. Čo nám , ale prekáže je jej hmotnosť 7 kg a obdlžníkový tvar. tzn. , že táto kombinácia neponúka príliš dobré možnosti k častým presunom. Napriek tomu , má skvelé recenzie od zákazníkov. Doporučujeme si prečítať aj Recenziu.

 

 Čistička vzduchu Sharp KC- A40EUW

Čistička vzduchu Sharp KC-A40EU je čistička a zvlhčovač v jednom. Je vhodná pre stredné miestnosti. Veľkou výhodou je to , že pracuje v automatickom režime , tzn, , že sama vyhodnotí znečistenie. Alergici ocenia zase automatický peľový režim. Čistička vzduchu Sharp KC-A40EU spĺňa požiadavky. Je tu možnosť výberu z troch programov, troch úrovní hlasitosti (účinnosti) a tiež sa dá vypnúť osvetlenie – je teda cez noc takmer neviditeľné. Zákazníci tvrdia , že problémy s dýchaním zmizli, a to vrátane nádchy . Oceňujú aj veľmi tichú prevádzku , veľmi efektívne čistenie , ukazovateľ aktuálnej vlhkosti , kvalitu materiálov a prevedenia , príjemné osvetlenie a elegantný moderný vzhľad.

 

Čistička vzduchu Winix WAC U450

Čistička vzduchu Winix WAC U450 je najväčší a najsilnejší model z rodiny winix, je preto určený aj do veľkých miestností , ako je detská izba, spálňa, alebo obývacia izba. Čistička poskytuje dostatok výkonu pre veľké obývacie izby. Čistička vzduchu Winix WAC U450 zachytí napríklad dym, alergény, baktérie, zápach, plesne, roztoče a ďalšie. Veľmi dobré výsledky dosiahla v testoch CADR.

Čo sa páči zákazníkov na tejto čističke ? Hlavne to , že je to kvalitná a výkonná čistička vzduchu. Je tichá resp. hlučnosť na nižších stupňoch je v pohode , prietok vzduchu na max výkone je obrovský, skvelá automatika a hlavne že kvalita vzduchu sa značne zlepšila a spánok tiež. Aj pri tomto type platí , že platí sa kupovať veľké a výkonné čističky, ktoré pri svojej prevádzke nemusia ísť na plný výkon a neobťažujú potom svojím hlukom. Malé mínus by sme však mali a to sú ceny filtrov.

 

Čistička vzduchu Winix HR1000 Smart

Čistička vzduchu Winix HR1000 Smart je moderná čistička ktorú je možné ovládať aj cez mobilný telefón. Je určená do väčších priestorov , do obyvacích izieb či kancelárií. Zákazníci si chvália plne automatický režim , ktorý funguje veľmi dobre , jednoduché čistenie a obsluhu ako aj cenu a výdrž filtrov . Naopak nepáči sa im že sa nedajú vyonúť všetky svetlá alebo že čistička má len jednu rúčku nap prenášanie. Čistička vzduchu Winix HR1000 Smart je v režimu turbo hlučnejšia , ale aj účinná. Doporučujeme používať v režime Auto , kde si sama mení otáčky podľa potreby. Naopak čistička je v režime Low veľmi tichá. Veľkou výhodou je ešte prachový a pachový senzor. Aplikácia na mobilný telefón funguje skvele a prináša nielen veľmi pohodlné diaľkové ovládanie, ale taky prehľad o stave ovzdušia a rôzne užitočné štatistiky.

 

Čistička vzduchu DeLonghi AC230

Čistička vzduchu DeLonghi AC230 je špičková a výkonná čistička vzduchu vhodná do miestností s rozlohou do 80 m2. Má plynové a prachové senzory , ktoré zachytía vo vzduchu čiastočky dymu alebo prachu. Ide o kvalitnú čističku vzduchu s viacstupňovým filtračným systémom vrátane filtra HEPA, filtra nanosilver na zachytenie baktérií a vírusov ako aj UV lampy a fotokatalytického filtra. Zákazníci si Čistička vzduchu DeLonghi AC230 chvália , má nízku hlučnosť , jednoduchosť , dobrý pomer ceny , výkonu a kvality.

 

Philips Series 5000 Combi 

Čistička vzduchu – kombinovaný zvlhčovač a čistička vzduchu 2v1, zvlhčovanie NanoCloud, certifikovaná technológia, 4 nastavenia presnej úrovne zvlhčenia, trojitá ochrana proti baktériám a plesniam, 4 rôzne režimy rýchlosti ventilátora, energeticky úsporné, filter NanoProtect účinne odstraňuje 99% baktérií a odfiltruje znečisťujúce látky vrátane jemného prachu/najbežnejších alergénov/baktérií, numerický displej s inteligentným senzorom, detská poistka, ľahké čistenie

 

Čistička vzduchu Airbi Pure

Čistička vzduchu Airbi Pure patrí medzi čističky vzduchu s fotokatalyzátorom, ktorý pre čistenie ovzdušia využívajú súčasné najmodernejšie metódy. Má naozaj veľký vzduchový výkon a to až 365m3 / hod tzn, , že patrí k tým výkonnejším čističkám. Najväčším plusom je je nízka hlučnosť a to 23 dB. Je možné si zvoliť z niekoľkých režimov , auto , manuál , nočný a senzorový režim. Čistička vzduchu Airbi Pure má aj pachový a prachový senzor. A čo na to zákazníci ? Že vraj vďaka nej majú čistejší vzduch , pomáha alergikom , je tichá , dá sa regulovať sila senzorov, aj stupen čistenia. Pozitívom je samosttne vypnutelná UV lampa aj ionizator. Je veľmi účinná a výkonná.

 

Čistička vzduchu Sharp KC-930EU – W

Čistička vzduchu Sharp KC-930EU-W má technológiu veľmi hustých iónov s vysokou hustotou s funkciou zvlhčovania a cirkuláciou vzduchu pre domáce použitie. Túto funkciu ocenia predovšetkým alergici a astmatici. Je vhodná pre menšie priestory cc 21 m². Zákazníci oceňujú tichý režim , pretože má len 22 db. Čistička vzduchu Sharp KC-930EU-W má automatický režim podľa čistoty vzduchu a dobre aj zvlhčuje vzduch. Má nočný režim (vypnutie svetlej diódy) , Ionozátor . Je energeticky úsporná pretože má len 4,5 W v tichom režime. Je vyrobená z kvalitných materiálov. Pre alerikov je ako stvorená. Je jednoduchá na ovládanie. Takisto doplňovanie vody pre zvlhčovanie vzduchu je jednoduché. Veľmi citlivéje snímanie indikácie množstva okolitého prachu aj škodlivých pachov a relatívnej vlhkosti vzduchu. Pri minimálnom výkone ventilátora tichá prevádzka aj pri spánku.

 

Čistička vzduchu Daikin MCK75JVM-K

Čistička vzduchu Daikin MCK75JVM-K je veĺmi výkonná japonská čistička a to nielen pre alergikov a astmatikov.Má aj zvlhčovač vzduchu. Pre svoj vysoký vzduchový výkon a to až 450 m³/h je určená i do veľkých miestností. Je veľmi tichá , energeticky úsporná a výkonná. Okrem zvlhčovača vzduchu ponúka nastavenie vlhkosti , 4 rýchlostné režimy + Turbo režim , Automatický režim – Prietok vzduchu sa automaticky prispôsobuje znečisteniu vzduchu , peľový režim tzn. vytvorením jemnej turbulencie vzduchu v miestnosti je peľ zachytávaný skôr, ako dopadne na podlahu. Ďalej má prachový a pachový senzor , praktický časovač , detskú poistku atď.

Zákazníci tvrdia , že aj napriek tomu , že je drahšia má dobrý pomer ceny a výkonu. Čistička vzduchu Daikin MCK75JVM-K dokonale čistí , je tichá , nízka spotreba len do 7W v auto rezime , dobre filtruje dym- Malým mínusom je , že je len čiernom prevedení a chýba slovenský a český návod.

 

Čistička vzduchu Winix WAC- P300

Čistička vzduchu Winix WAC-P300 je čistička s 3 stupňami čistenia vzduchu s automatickám a manuálnym režimom. Tie senzory sledujú znečistenie a podľa toho zvýšia alebo znížia výkon čistenia. Táto čistička je tak podľa tohoto ukazovateľa vhodná do miestností s veľkosťou 110 – 165 m3 pri použití na maximálny výkon. Pri najtichšom prevádzkovom móde je vhodná max. do 55 m3 . Čistička vzduchu Winix WAC-P300 má veľmi slušný vzduchový výkon a to 330 m³/h. Táto čistička vám odstráni prach, alergény zvierat, roztoče, baktérie, ale aj cigaretový dym aj zápach. Ak je filter , už znečistený zaznie signalizácia.

 

Čistička vzduchu Airbi fresh KC- M417

Čistička vzduchu Airbi fresh KC-M417 má až 6 stupňovú filtráciu vzduchu so vstavaným senzorom kvality ovzdušia , ktorý automaticky sleduje znečistenie a podľa toho si čistička pridáva alebo uberá výkon. Filtre sa v nej vzájomne doplňujú s funkciou UV lampy a spoločne likvidujú prach, alergény, vírusy a baktérie. Čistička vzduchu Airbi fresh KC-M417 má 3 prevádzkové režimy , manuálny , senzorový a s časový režim. Táto čistička má vzduchový výkon 198 m3 . Je vhodná do menších miestností do 40 m2.

Čo oceňujú zákazníci ? Hlavné prijateľnú cenu , jednoduché ovládanie , viacstupňovú filtráciu , Ionizátor vzduchu , UV lampu , diaľkové ovládanie. Jednoduchá montáž a zostavenie, nízke náklady na novú sadu filtrov, veľmi tichý chod. Ćo im vadí je hmotnosť alebo že na plný výkon v noci trochu ruší, ale to sa dá očakávať, keď to má ventilátor. V porovnaní s inými značkami je vybavená a za nižšiu cenu.

 

Čistička vzduchu Sharp KC- A60EUW

Čistička vzduchu Sharp KC-A60EUW je multifnkčná čistička aj so zvlhčovačom. Mý veľmi vysoký vzduchový výkon 396 m³/h , pri bežnej prevádzke je to 52 m2. Kedže je taká výkonná je určená i do veľkých miestností. Výkon čistenia si prispôsobí prostredníctvom automatickému režimu. Veľkou výhodou je , že zobrazuje aktuálnu vlhkosť a teplotu v miestnosti. Táto čistička vzduchu Sharp KC-A60EUW má aj Ionizátor , 3 rýchlostné režimy , pachový a prachový senzor ale aj peľový režim (čistička automaticky mení svoju rýchlosť pre efektívnejšie čistenie od peľu).

Oceňujeme aj kolieska na prístroji , vďaka ktorým si ľahšie prenesiete z jednej miestnosti do druhej. Má až 4 typy filtrov . Predfilter – zachycuje väčšie čiastočky, ako sú vlasy, zvieracia srsť, väčšie prachové častice. HEPA filter antimikrobiálny – zachytáva 99,97 % častíc s veľkosťou 0,3 mikrometra. Dezodoračný filter – absorbuje mnoho bežných pachov z domácnosti a zvlhčovací filter – zachycuje baktérie rozptýlené vo vodnej nádržke. Zákázníkom sa hlavne páči , že v nočnom režime je naozaj veľmi tichá.

 

Čistička vzduchu Daikin MCK-75J

Čistička vzduchu Daikin MCK-75J je od japonského výrobcu a je nielen pre alergikov a astmatikov. Odstráni 99,6% ťažkých alergénov (roztoče, peľ, plesne). Účinne odstraňuje cigaretový dym, zápach z cigariet a nepríjemné zápachy. Integrovaný zvlhčovač vzduchu s výkonom 0,6 l/h a zabezpečí úplnú úpravu vzduchu v domácnosti. Táto čistička má aj zvlhčovač , ktorý oceníte hlavne v zimnom vykurovacom obdobi , kedy je vzduchu suchší. Čistička vzduchu Daikin MCK-75J má veľmi vysoký vzduchový výkon 450 m3/H a preto je vhodná do miestností s veľkosťou 150 – 225 m3. Hlučnosť tohoto prístroja sa pohybuje v nízkych hodnotách 17-50 dB.

Vo vnútri čističky nájdete tieto hlavné typy filtrov. Prachový predfilter pre zachytávanie najväčších častíc. Skladaný látkový filter pre zachytávanie jemných prachových častíc. Aktívny Bio-Antibody filter zachytáva a odstraňuje vzdušné víry a uhlíkový filter pôsobí proti rôznym biologickým a anorganickým pachom napr. cigaretový dym. Samozrejmosťou je aj Ionizátor. Zákazníci si je chvália , že to je účinná čistička.

 

Čistička vzduchu Electrolux EAP450

Čistička vzduchu Electrolux EAP450 má maximálny vzduchový výkon až 495 m3/hod a je vhodná do každej domácnosti, ale predovšetkým v rodinách s malými deťmi alebo alergikmi. Je veľmi tichá a má len 27 dB v spálňovom režime. Má rozne typy filtrov . predfilter , elektrostatický hlavný filter a filter s aktívnym uhlím, ktorý eliminuje pachy. Veľký stupeň filtrácie znamená, že sa zachytia skoro všetky druhy častíc, napríklad prach a nečistoty z emisií dopravných prostriedkov, pele stromov a tráv, výtrusy plesní, baktérie, alergény od zvierat a prachové roztoče. Čistička vzduchu Electrolux EAP450 má umývateľný HEPA filter, elektronický display a diaľkové ovládanie. . Veľkou výhodou je vstavaný senzor, ktorý reaguje na znečistenie vzduchu. Túto čističku zákazníci odporúčajú.

 

BIET AP580

Vysoko výkonná čistička vzduchu BIET AP580 je určená na čistenie vzduchu v obytných miestnostiach, kanceláriách a skladoch. Vďaka 4-stupňovej filtrácii dokáže účinne odstrániť z ovzdušia baktérie, vírusy, plesne, roztoče, prach, peľ, zápach a iné druhy alergénov. Vhodná pre miestnosti s objemom až 290 m3 (pri využití na maximálny výkon). 4-stupňová filtrácia vzduchu Pred-filter Účinný HEPA filter Filter s aktívnym uhlím Ionizátor Ovládanie Jednoduché ovládanie pomocou dotykového ovládacieho panela. Indikátor kvality ovzdušia

 

Daikin MC70L

Čistička vzduchu Daikin MC70L s technológiou Streamer je zmesou novej technológie, má zlepšený výkon a mimoriadne tichú prevádzku. Je určená na to, aby sa o vás nenápadne starala dodávaním čistého vzduchu a vytváraním zdravého domáceho prostredia. Prečistený vzduch zlepšuje vnímanie komfortu a pre tých, ktorí trpia astmou alebo alergiami hrá čistička vzduchu s technológiou streamer dôležitú úlohu, pretože odstraňuje organické látky a pachy. Hlavné črty Ďalšie funkcie Veľký prietok vzduchu 420 m?/h 1 Ultra tichá prevádzka 16dB(A) 2 Kompaktná veľkosť Prenosná Ľahká údržba, jednoduché čistenie SLEEP Režim 1v TURBO REŽIME 2v TICHOM RĚŽIME Detská poistka Automatická prevádzka Peľový režim Nastaviteľná intenzita svietivosti kontroliek TURBO režim Časovač 4 rýchlosti ventilátora Hlavné funkcie

 

Rohnson R-9600

Čistota vzduchu, ktorý dýchame v našich domácnostiach zásadne ovplyvňuje kvalitu našich životov – ako po zdravotnej stránke, tak aj čo do psychickej pohody. Výborne vybavená čistička Rohnson R-9600 zaistí optimálne podmienky aj pre alergikov. Ponúka totiž vysoký výkon 320 m³/hod., vďaka ktorému sa hodí pre využitie v miestnostiach o veľkosti 20 až 60 m². Dokonale čistý vzduch potom obstaráva vyspelá 7stupňová filtrácia. Ovládanie čističky možno realizovať ako vzdialene pomocou diaľkového ovládača, tak aj priamo na dotykovom paneli. Na ňom sa ponúkajú možnosti pre aktiváciu nočného režimu, kedy dôjde k zníženiu max. hlučnosti na 29 dB, či aktivovať detský zámok a časovač. čistička vzduchu • maximálny výkon až 320 m³/hod. • 7stupňová filtrácia • dotykové ovládanie • automatický režim • nočný režim • časovač • hodiny • detská zámka • max. hlučnosť 48 dB • príkon 80 W

 

Boneco H 680

Hybridný prístroj BONECO Healthy Air H680 je možné prevádzkovať samostatne ako zvlhčovač vzduchu, samostatne ako čistič vzduchu alebo ako kombinovaný prístroj zvlhčovač a čistič vzduchu. Najdôležitejšími časťami prístroja je čistiaci hybridný filter a zvlhčovacia rotačná rohož. Svojím moderným dizajnom v čierno – bielej farebnej kombinácii, ktorému dominuje digitálny dotykový displej. Určite poteší aj možnosť diaľkového ovládania. Poteší vás svojou multifunkčnosťou – dokáže vzduch čistiť aj zvlhčovať. Boneco H680 je určený pre miestnosti s rozlohou až 100 m2. Trvalý predfilter zachytáva vlasy, zvieraciu srsť, domáci prach a ďalšie väčšie častice. Ideálny pre rodiny s deťmi, ľudí trpiacich alergiami, ľudí bývajucích v mestách a fajčiarov.

 

Electrolux EAP300

Výkonná a zároveň tichá čistička vzduchu Electrolux EAP300 sa vyznačuje vysokou účinnosťou pri čistení a dobrým pomerom cena výkon. HEPA filter zachytí takmer všetky typy látok znečisťujúcich vzduch. K tomu je čistička vybavená aj predfiltrom , elektrostatickým hlavným filtrom a filtrom s aktívnym uhlím na elimináciu pachov. Pri normálnom režime pracuje pri 35 W, teda jej energetická náročnosť je na nízkej úrovni. Je tiež veľmi tichá – 25 decibelov v spálňovom režime je omnoho tichších ako chladnička. Vstavaný senzor rozpozná mieru znečistenia a potom automaticky nastaví hladinu výkonu. Pri vysokom stupni filtrácie odstráni prach a nečistoty z emisií dopravných prostriedkov, pele stromov a tráv, výtrusy plesní, baktérie a dokonca alergény od zvierat alebo prachové roztoče.

 

Philips AC3259/10

Philips AC3259/10 je pokročilá čistička vzduchu, ktorá sa postará o ideálnu klímu všade, kde potrebujete. Prináša totiž vysoký výkon, vďaka ktorému sa hodí pre zlepšenie kvality vzduchu v miestnostiach do veľkosti až 95 m². Má tri automatické a päť manuálnych režimov a využíva detekčnú technológiu AeraSense, ktorá vo vzduchu identifikuje aj malé čiastočky a účinne ich eliminuje, aby sa z plných pľúc mohli nadýchnuť aj alergici. Jednou z hlavných technologických noviniek tohto modelu je možnosť ovládať ho cez aplikáciu Air Matters. Čističku tak môžete odkiaľkoľvek zapnúť, zmeniť jej výkon aj skontrolovať životnosť filtra. S aplikáciou Air Matters dokonca možno kvalitu vzduchu sledovať nielen vnútri, ale aj vonku

 

Čistička Philips AC3256/10

Čistička vzduchu PHILIPS AC3256/10 chráni vaše zdravie od alergénov zo vzduchu. Čistička série 3000 má mimoriadnu kvalitnú čistenia v izbách s veľkosťou 95 m2. Technológia Aerasense poskytne v reálnom čase hodnotu kvality vzduchu v miestnosti. O vzduch bez nečistôt sa stará komplexný filter NanoProtect. Všetky prehľadné nastavenia a hodnoty nájdete na prehľadnom displeji. O hlučnosť sa netreba obávať. V režime spánku sa výrazne zníži úroveň hluku.

 

Högner Ionic-Care Triton X6 černá 2 ks

Ionic-CARE Triton X6 je účinná čistička vzduchu s vstavaným ionizátorom. Čistenie dosahuje účinnosť 90-96%. Pracuje na princípe elektrónového vetra a nečistoty zachytáva na elektrostatický filter, ten nie je potrebné nikdy vymieňať. Bionicu vyčistí plochu až 187,5 m 3. Veľkou výhodou prístroja je fakt, že funguje úplne nehlučne. Výhody čističky vzduchu Ionic-CARE Triton X6: je absolútne nehlučné, nie je nutné kupovať výmenné filtre, má minimálne prevádzkové náklady, funguje zároveň ako ionizátor, má 3 stupne výkonu pre rôznu veľkosť miestnosti, 2 farebné varianty, jednoduchá údržba, obsluha aj čistenie. Skúsenosti s Ionic-Care Triton X6: „Prístroj umiestnený na chladničku na prízemí RD, zapnutý 24 hodín denne na minimálny výkon, eliminuje zápach z dvoch psov a dym z cigariet a krbových kachlí, viditeľný úbytok prachu, nehlučný, po 14 dňoch zatiaľ nebolo potrebné čistiť. Je účinný, spoľahlivý a v zime veľmi užitočný.

 

Winix NK305 Smart

Dizajnovú SMART čističku vzduchu NK305 je možné ovládať cez dotykový panel, ale aj smartfónom. Ponúka plne automatický režim. Čistí vzduch v štyroch stupňoch pomocou predfiltra, True HEPA filtra, uhlíkového CD filtra a technológie PlasmaWave® s účinnosťou 99,97 %. Čistička je určená do stredne veľkých priestorov, ako sú napr. obývacie izby, kancelárie alebo ordinácie. Vysoká účinnosť a veľmi nízka spotreba energie je zaručená certifikáciami. NK305 je držiteľom prestížneho ocenenia Red Dot Design Award za rok 2016. Pokročilý filtračný systém odstraňuje zo vzduchu prach, peľ, zvieracie alergény, cigaretový dym, baktérie a vírusy, spóry plesní, organické chemické látky a pachy z domácnosti

 

Bionaire BAP 001X

Čistička vzduchu Bionaire BAP001X je sofistikované, komplexné riešenie čistenia vzduchu pre miestnosti s maximálnou rozlohou 74 m2. Vďaka svojej priestorovo úspornej konštrukcii ju môžete umiestniť ako do obytnej miestnosti, tak aj do kancelárie. Zaujme aj svojim klasickým bielym dizajnom, perfektne sa tak hodí do všetkých typov interiérov. Nízka hmotnosť zaručí jednoduchú prenositeľnosť a určite poteší nízka úroveň hlučnosti, ktorá je iba 55 dB. Čistička disponuje štvorstupňovým filtračným systémom, ktorý zahŕňa prací predfilter zachytávajúci veľké nečistoty. Ďalšou časťou je umývateľný HEPA filter. Ten zachytí až 99% nečistôt s veľkosťou od 0,002 mm. Zvládne tak odfiltrovať častice prachu, pele, zvieracie alergény či roztoče. Dezinfekčná ultrafialová lampa účinne ničí rôzne druhy baktérií a vírusov. Spolu s fotokatalickou oxidáciou ničí prchavé organické zlúčeniny a pachy vrátane škodlivých látok ako je formaldehyd, amoniak, toxické plyny a mnoho ďalších bežných nečistôt.

 

Stadler Form Robert

Zvlhčovač a čistič vzduchu STADLER FORM Robert v čiernej farbe s možnosťou rozptyľovania vôní a 4 rýchlosťami nastavenia (vrátane turba). Prístroj s výkonom 7 – 30 W s hlučnosťou 27- 56 dB je vybavený pohybovým senzorom, vlhkomerom, integrovaným hydrostatom, umývateľným filtrom, demineralizačným filtrom a antibakteriálnou striebornou kockou. Ovládanie je dotykové na 4 mm hrubom masívnom pláte kovu v tvare spotrebiča s integrovaným pohybovým senzorom. Zvlhčovač je ideálny aj do miestností s podlahovou plochou až 80 m2. Vzduchová práčka STADLER FORM Robert ponúka aj nočný režim s tlmeným osvetlením. Objem nádrže na vodu dosahuje 6,3 l.

 

Högner Ionic-Care Triton X6 stříbrná 2 ks

Ionic-CARE Triton X6 je účinná čistička vzduchu s vstavaným ionizátorom. Čistenie dosahuje účinnosť 90-96%. Pracuje na princípe elektrónového vetra a nečistoty zachytáva na elektrostatický filter, ten nie je potrebné nikdy vymieňať. Bionicu vyčistí plochu až 187,5 m 3. Veľkou výhodou prístroja je fakt, že funguje úplne nehlučne. Výhody čističky vzduchu Ionic-CARE Triton X6: je absolútne nehlučné, nie je nutné kupovať výmenné filtre, má minimálne prevádzkové náklady, funguje zároveň ako ionizátor, má 3 stupne výkonu pre rôznu veľkosť miestnosti, 2 farebné varianty, jednoduchá údržba, obsluha aj čistenie. Skúsenosti s Ionic-Care Triton X6: „Prístroj umiestnený na chladničku na prízemí RD, zapnutý 24 hodín denne na minimálny výkon, eliminuje zápach z dvoch psov a dym z cigariet a pod.

 

SINCLAIR SP-300A

SINCLAIR SP-300A Ćistička vzduchu • antiseptický filter s iónmi striebra • generátor aniónov • odprachovací režim • detekcia kvality vzduchu • pachový a prachový senzor • časovač • diaľkový ovládač Čistička vzuchu Sinclair SP-300A s 5 – stupňovou filtráciou vzduchu je vhodná pre alergikov aj do fajčiarských priestorov. Výkon prietoku vzduchu čističky Sinclair je 300 m3/hod čo značí že je vhodná na prečistenie vzduchu do miestností o objeme až 150 m3 pri použití max. výkonu. Čistička vzduchu Sinclair SP-300A využíva HIMOP a ďalšie špičkové technológie a preto má nízke náklady na spotrebu el. enrgie a to 0,02 € / hod. Podrobný popis sušičky vzduchu Sinclair SP-300A V prípade že máte doma alergika je potrebné, aby sa vzduch v miestnosti prefiltroval 3x za hodinu pri bežnom použití stačí vzduch prefiltrovať 2x za hodinu.

 

Airbi SPRING

Airbi SPRING je multifunkčná čistička vzduchu, ktorá používa naj-novšie spôsoby čistenia vzduchu. Čistička SPRING používa 7-stupňový filtračný systém. Objem prietoku vzduchu, ktorý doká-že zabezpečiť, postačuje pre miestnosti s plochou do 50 m2. Najväčšou výhodou čističky Airbi SPRING je automatický režim SMART, ktorý používa na riadenie ventilátora integrovaného v zaria-dení vysokokvalitný senzor vzduchu. Čistička je vybavená viacerými pokročilými funkciami: nočným režimom, časovačom, detským zámkom a generátorom aniónov. Čistička vzduchu používa mimoriadne tichý motor (28 dB) a veľmi presný senzor častíc, ktorý dokáže zmerať častice od veľkosti 2,5 μm. Veľmi užitočnou funkciou je systém, ktorý sleduje potrebu výmeny filtrov.

 

Boneco P500

Čistička vzduchu BONECO P500 je špičkový prístroj vhodný pre náročných zákazníkov, ako sú alergici, astmatici a ľudia, ktorí trpia dýchacími problémami. Vďaka vysokému výkonu 280 m3 / hod perfektne vyčistí vzduch vo väčších miestnostiach v domácnosti aj v kanceláriách. Čistič vzduchu Boneco má indikátor kvality vzduchu, ktorým sníma kvalitu vzduchu a prispôsobuje výkon. Môže tak fungovať plne automaticky. Okrem automatického režimu môžeme využiť aj nočný režim alebo si ručne nastaviť výkon. U čističky nechýba ani zásobník na aromaesence. Praktickou prednosťou prístroje sú filtre špeciálne upravené na konkrétne potreby – filter ALLERGY pre alergikov, filter BABY pre ochranu pred baktériami a vírusmi a filter SMOG pre zníženie objemu tabakového dymu a škodlivých plynov z ovzdušia

 

Electrolux Z 9124

ELECTROLUX Z 9124 Špičková technológia, inovatívny dizajn, spoľahlivosť a hlboko zakorenený cit pre životné prostredie, to sú hodnoty, ktoré vedú k prekvapivým výsledkom. Rovnako ako k novej kolekcii čistenie vzduchu Electrolux, ktoré vám umožní vybrať si to najlepšie. Tichá čistička vzduchu Nový Electrolux Oxygen s hlučnosťou len 27 dB(A) je sotva počuteľný, takže môžete spať pokojne vo filtrovanom, čistom vzduchu. Pachový senzor Pachový senzor je ako váš „elektronický nos“ pre automatickú kontrolu a zníženie nebezpečných plynov alebo pevných látok, ktoré sa uchytili v uhlíkovom filtre Aktívny uhlíkový filter Aktívny uhlíkový filter znížuje zápach a pachy efektivným spôsobom. Uhlíkový filter pre Oxygen sa tiež používa ako predfilter pre redukciu prachu na HEPA filtre Omývateľný HEPA.

 

Zepter Therapy Air Ion

Toto vysoko výkonné moderné zariadenie Zepter Therapy Air Ion je krásne a jednoducho ovládateľné. Je založené na revolučnej technológii umožňujúcej uchovať obytné priestory čisté a bezpečné. Therapy Air® iOn je výrobok, na ktorý už dlho čakáte. Therapy Air iOn, napodobňujúci prírodné pochody, je ako multifunkčný, tak technicky vyspelý. Súčasne je štýlový, rovnako ako jednoducho použiteľný. Umožní vám vychutnávať si čistý vzduch ako v lese, ktorý bude všade okolo vás.. Čističku vzduchu značky Zepter môžete pohodlne zavesiť na stenu. Má 5-násobnú filtráciu, ionizátor, automatický režim, 3 špeciálne režimy (napr. detský) a možnosť zvolenia si náladového svetla na prednom paneli.

 

Högner Ionic-Care Triton X6 2 ks perleťově bílá + stříbrná

Ionic-CARE Triton X6 je účinná čistička vzduchu s vstavaným ionizátorom. Čistenie dosahuje účinnosť 90-96%. Pracuje na princípe elektrónového vetra a nečistoty zachytáva na elektrostatický filter, ten nie je potrebné nikdy vymieňať. Bionicu vyčistí plochu až 187,5 m 3. Veľkou výhodou prístroja je fakt, že funguje úplne nehlučne. Výhody čističky vzduchu Ionic-CARE Triton X6: je absolútne nehlučné, nie je nutné kupovať výmenné filtre, má minimálne prevádzkové náklady, funguje zároveň ako ionizátor, má 3 stupne výkonu pre rôznu veľkosť miestnosti, 2 farebné varianty, jednoduchá údržba, obsluha aj čistenie. Skúsenosti s Ionic-Care Triton X6: „Prístroj umiestnený na chladničku na prízemí RD …

 

Air-O-Swiss 2071

Zvlhčovač a čistička vzduchu v jednom od firmy AIR-O-SWISS AOS 2071 je výkonný prístroj so širokým spektrom využitia. Má vysoký výkon prečistenia aj zvlhčovania. Vďaka svojím parametrom je odporúčaný pre astmatikov, alergikov a osoby s ďalšími ochoreniami dýchacích ciest a pre všetkých, ktorí chcú mať vo svojom domove čisté a zdravé ovzdušie. Čistenie vzduchu je dvojstupňové. Vysoko kvalitné HEPA filtre s vysokou účinnosťou (99,97 % častíc väčších než 0,3 µm) odstraňujú prachové a peľové častice, zvieraciu srsť, roztoče a ich výtrusy a všetky ďalšie častice obsiahnuté vo vzduchu. Uhlíkový filter absorbuje zápachy, plyny a chemické výpary obsiahnuté vo vzduchu. Zvlhčovanie vzduchu prebieha cez zvlhčovacie demineralizačné vložky a je založené na princípe prirodzeného odparu.

 

SHARP KC D40EUB

Čistička vzduchu SHARP KC D40EUB v čiernej farbe je tu pre všetkých, ktorí si želajú žiť v čistom prostredí bez roztočov, alergénov, baktérií a vírusov, ktoré sú bežnou súčasťou ovzdušia. Čistička KC D40EUB je vhodná do miestnosti s plochou až 26 m2, vyčistí totiž až 216 m3/h. Vzduch vo vašej domácnosti bude maximálne čistý vďaka 4 filtrom – prednému, dezodorizačnému, zvlhčovaciemu a filtru HEPA.

 

Högner Ionic-Care Triton X6 perleťově bílá 2 ks

Ionic-CARE Triton X6 je účinná čistička vzduchu s vstavaným ionizátorom. Čistenie dosahuje účinnosť 90-96%. Pracuje na princípe elektrónového vetra a nečistoty zachytáva na elektrostatický filter, ten nie je potrebné nikdy vymieňať. Bionicu vyčistí plochu až 187,5 m 3. Veľkou výhodou prístroja je fakt, že funguje úplne nehlučne. Výhody čističky vzduchu Ionic-CARE Triton X6: je absolútne nehlučné, nie je nutné kupovať výmenné filtre, má minimálne prevádzkové náklady, funguje zároveň ako ionizátor, má 3 stupne výkonu pre rôznu veľkosť miestnosti, 2 farebné varianty, jednoduchá údržba, obsluha aj čistenie

 

Rowenta Intense Pure Air PU6020F0

Inovatívna čistička vzduchu Rowenta Intense Pure Air PU4020F0 efektívne zvláda zneškodniť množstvo alergénov a baktérií vo vzduchu. Je určená pre astmatikov, alergikov a osoby s ďalšími ochoreniami dýchacích ciest a pre všetkých, ktorí chcú mať vo svojom domove čisté a zdravé ovzdušie. Čistička vzduchu je vhodná pre miestnosti do 35 m2 a prietokom vzduchu 170 m3/hod. Rýchlosť filtrácie 150 m3/h – CADR (cigaretový dym). Štvorvrstvový filtračný systém (vstupný filter + HEPA filter + filter s aktívnym uhlíkom + filter NanoCaptur ). Táto filtrácia efektívne odstraňuje poletujúci prach, formaldehyd a iné toxické látky. Taktiež likviduje baktérie, mikróby, roztoče, peľ, alergény a iné škodlivé látky, ktoré nás bežne obklopujú. Elektronické ovládanie vám umožní jednoducho nastaviť časovač – čistička automaticky vypne po 1/2/4/8 h čo zaručí úspornosť energie . 4 rôzne rýchlosti vám umožňujú jednoducho nastaviť rýchlosť ventilátora podľa vašich predstáv. Nechýba animožnosť nastavenia automatického či nočného režimu. Všetky nastavené hodnoty sa zobrazujú na prehľadnom displeji. Čistička vzduchu má navyše aj veľmi nízku hladinu hlučnosti od 22-45 dB – závisí zvoleného režimu, teda vás nebude rušiť ani pri spánku.

 

WDH 80A

Veľký čistič vzduchu WDH 80A pre ambiciózne čistenie vzduchu vo väčších miestnostiach, reštauráciách a združeniach. Takže všade tam, kde je veľa objemu vzduchu zaťažené časticami a pachmi. Prepínateľný ionizátor. Trojstupňová ventilácia na najmenšom stupni, ale aj stála prevádzka. Technické parametre: – Odporúčaná veľkosť miestnosti: 120 m² (300 m³) – Maximálna cirkulácia vzduchu: 800 m³ / h – 3 rýchlosti ventilátora – Hlasitosť: slabý ~ 48 dB (A), stredný ~ 55 dB (A), silný ~ 58 dB (A) – Napätie: 220 – 240 V / 50 Hz – Maximálna spotreba: 95 W (0,4 A) – Rozmery (V x Š x H): 757 x 505 x 375 mm – Hmotnosť : 30 kg Vlastnosti a výhody: – Umývateľný predfilter: odstraňuje všetky väčšie častice a tým zaisťuje dlhšiu životnosť filtra HEPA. – HEPA filter: zachytáva a filtruje častice do veľkosti 0,0003 mm.

 

AirFree P80

Pokiaľ chcete žiť skutočne zdravo, je dôležité myslieť nielen na to, čo jete a pijete, ale aj na to, čo dýchate. Veď priemerný človek denne „prehltne“ viac než 15 kg vzduchu. A práve preto tu je inovatívna čistička vzduchu Airfree E80, ktorá efektívne zvláda zneškodniť viac než 99 % alergénov a baktérií vo vzduchu. Vy sa pritom nemusíte vôbec o nič starať – prístroj totiž len zapojíte do zásuvky (max. spotreba 48 W) a to je prekvapivo všetko. Žiadne otravné filtre, ktoré by ste museli meniť a ktoré by len zbytočne zaťažovali vašu peňaženku. Čistička je vzhľadom na svoj výkon ideálna pre použitie v miestnostiach o maximálnej rozlohe 32 m². Umiestniť ju pritom môžete bez obáv aj do detskej izby, spálne, či obývačky. Je totiž úplne tichá a navyše vás očarí príjemným antistresovým osvetlením. bezúdržbová čistička vzduchu • max. spotreba 40 W • bezúdržbová prevádzka (neobsahuje žiadne zbytočné filtre) • vhodná do miestností do veľkosti až 32 m² • napätie 220 až 240 V • kompaktné rozmery • hmotnosť 1090 gramov

 

WDH 660b

Čistička vzduchu WDH 660b má zvlášť tichý, energeticky úsporný motor s ventilátorom PG s veľmi nízkou spotrebou energie, ktorý v pohotovostnom režime spotrebuje menej ako jeden watt. Je určená na čistenie vzduchu v obytných miestnostiach, kanceláriach a skladoch do veľkosti 45m². Čistič vzduchu sa môže použiť okamžite, nie je potrebná žiadna montáž ani inštalácia. S moderným ovládacím panelom môžete prístroj ovládať rýchlo, presne a intuitívne. Okrem toho máte vždy prehľad o všetkých nastaveniach. Sučasťou balenia je aj diaľkové ovládanie.

 

Klarstein Fresh Breeze XJ15-FreshBreeze-WH

 

Výkonnosť pre čistý vzduch! Vďaka čističke vzduchu Klarstein Fresh Breeze sa môžete zhlboka nadýchnuť – v kancelárii alebo doma. Pretože pri čističke nemajú baktérie, alergény a prach žiadnu šancu. Čistička vzduchu Klarstein Fresh Breeze však dokáže ešte viac: na zabezpečenie najlepšej klímy v miestnosti ponúka aj funkciu zvlhčovania na zvýšenie vlhkosti vzduchu. Správna vlhkosť podporuje nielen dýchanie, ale rovnako aj prispieva k vitálnosti dreveného nábytku. Inteligentný senzorový systém automaticky meria kvalitu vzduchu, na základe ktorej nastaví vhodnú rýchlosť čistenia. To zaručuje najrýchlejšie čistenie vzduchu. Čistý výkon: navzájom vyladený filtračný systém 5 v 1 splní všetky vaše požiadavky

 

IDEAL AP30 PRO

Čistička vzduchu IDEAL AP30 PRO . 360° filtr (HEPA + active carbon) Premiový textilní obal Turbo režim výkonu Nízká spotřeba energie Ultra tichý provoz Noční mód WiFi konektivita Odpovídající aplikace zdarma ke stažení Citlivé senzory pro automatický režim Doporučeno pro alergiky Čistí výpary z chemikálií a pachy Prach velikosti PM2.5 a NO2 Kompaktní čistička vzduchu pro použití v interiéru – pro místnosti velikosti 20 až 40 m2 *. Nový víceúrovňový filtrační systém o 360

 

Sharp KC-A50EUW

Praktická čistička vzduchu od spoločnosti Sharp vám vytvorí príjemné prostredie v každej miestnosti, kde je to potrebné. Vyčistí vzduch od prachových častíc, baktérií a ďalších nečistôt, ktoré môžu spôsobovať nepríjemné alergické reakcie. Zariadenie je vhodné do miestností s rozmerom plochy až 38 m². Vďaka svojim kompaktným rozmerom veľmi ľahko splynie s ostatným vybavením. Čistička je vybavená kolieskami, jednoducho ju tak premiestnite z jednej izby do druhej. Hlučnosť nepresahuje 16 dB, môžete tak čističku vzduchu bez problému spustiť aj v noci, keď spíte, alebo pri sledovaní televízora. Takmer o nej nebudete vedieť. čistička vzduchu • informačný displej • odporúčaná veľkosť miestnosti 38 m² • HEPA filter • tri rýchlosti • priechod až 306 m³/h • hlučnosť 16 dB

 

Fellowes AeraMax DX95

Dokonalý doplnok modernej kancelárie. Čistička vzduchu Fellowes AeraMax DX95 s inteligentným Auto™ senzorom, ktorý sleduje kvalitu ovzdušia a automaticky nastavuje rýchlosť ventilátora. Modrá, žltá a červená farba svetla indikujú čistotu vášho vzduchu. Vybavená indikátorom výmeny filtra a manuálnym nastavením rýchlosti ventilátora. Hepa filter je nutné vymeniť raz ročne, karbónový filter raz za 3 mesiace. AeraMax™ DX95 – čistička na čistenie plochy 28 m2

 

WDH AP1101

Čistička vzduchu WDH AP1101 uľahčuje každodenný život ľudom trpiacích na astmu a rôzne alergie, čím poskytujete upokojujúce prostredie. Svojím moderným, elegantným dizajnom je integrovaný do každej domácnosti. Päťstupňová rýchlosť ventilátora čističky vzduchu zabezpečuje, že prietok vzduchu je vždy v súlade so stupňom kontaminácie. Pri najvyššej rýchlosti ventilátora je cirkulácia vzduchu 600 m³/h, zatiaľ čo pri najmenšej rýchlosti je táto hodnota 170 m³/h. Cirkulácia vzduchu 600 m³/h je tiež veľmi vysoká v porovnaní s konkurenčnými zariadeniami na čistenie vzduchu. To sa dá dosiahnuť použitím vysoko kvalitného nízkonapäťového a tichého ventilátora. Tento vzduchový čistič WDH-AP1101 môže počas niekoľkých hodín vyčistiť priemerný alebo silne znečistený priestor.

 

Winix TOWER QS

Revolučná čistička vzduchu s integrovaným Bluetooth reproduktorom značky JBL. Nadčasový dizajn. Vhodná do stredných a stredne veľkých miestností. Okrem vysokoúčinného čistenia ponúka čistička možnosť prehrávania hudby pomocou integrovaného Bluetooth reproduktora značky JBL. Čističku si jednoducho spárujete so svojím mobilným telefónom a môžete počúvať hudbu z kvalitného reproduktora slávnej značky JBL. Odporúčaná veľkosť miestnosti: pre alergikov: 37 m² bežná prevádzka: 49 m² max. vzduchový výkon je 366 m³/h Popis produktu 4 stupne čistenia s účinnosťou 99,97 % (predfilter, True HEPA filter, uhlíkový CD filter, PlasmaWave™) Technológia PlasmaWave™ – generátor kladných a záporných iónov integrovaný Bluetooth reproduktor značky JBL s výkonom 16 W

 

IDEAL AP40 PRO

Profesionálny čistič vzduchu zaisťuje hygienicky čistý vzduch v miestnosti o veľkosti až 40 m2.Med Edition kombinuje čistenie formou HEPA filtrov a plazmovým čistením vzduchu technológiou PLASMAWAVETM . Vysoko efektívne odstraňuje znečisťujúce ovzdušie: pevné častice, peľ a ďalšie alergény, vírusy a baktérie, spóry plesní, pet alergény, cigaretový dym a dokonca aj chemické výpary a pachy. Vďaka mimoriadne úspornej a tichej prevádzke je optimálny pre využitie v kanceláriach, spálňach alebo v zdravotníckych zariadeniach.

 

Steba AW 210

Bojujete s alergiou na prach alebo peľ a navyše máte doma suchý vzduch? Potom vám môže pomôcť čistička vzduchu Stebe AW 210 PURE. Ide o praktický prístroj, kombinujúci v sebe čističku vzduchu a zároveň zvlhčovač. Na čistenie vzduchu čistička Stebe nevyžaduje žiadny výmenný filter. Vzduch sa totiž perie cez vodný kúpeľ, vďaka ktorému v ňom nezostane prach, peľ ani pachy. Zabezpečí teda znateľne čistý vzduch s prirodzenou vlhkosťou. Peľová alergia postihuje až 30 % dospelých a 40 % detí. Príznakom tejto alergie však možno predísť. Steba AW 210 PURE vďaka vodnému filtru zbaví vzduch peľu, prachu aj nepríjemných pachov. Jedným stlačením navyše aktivujete ionizačný generátor, ktorý behom okamihu vytvorí optimálnu klímu. Čistička vzduchu AW 210 je vhodná do miestností do cca 20 m2. Má LCD displej s modrým podsvietením, reguláciu vlhkosti a časovač (1 – 10 h). Určite oceníte, že čistička Steba má aj detský zámok, diaľkové ovládanie či pamäť na posledné použité nastavenie.

 

Clean Air Optima CA-803 bílá

Zvlhčovač a čistič vzduchu Clean Air Optima CA-803 – bílo-černý Výrobce: Clean Air Optima, Holandsko Zvlhčovač vzduchu Clean Air Optima CA-803 je jedním z mála spotřebičů na trhu, který kombinuje zvlhčovač vzduchu a čistič vzduchu do jediného spotřebiče. Je to tzv. pračka vzduchu na bázi vodního filtru, která přirozeně a neviditelně zvlhčí a očistí vzduch v jednom kroku. Nevytváří mlhu, netvoří bílý povlak na předmětech, nepoužívá ohřev ani ultrazvuk. Zvlhčovací výkon je 250ml/h. Zvlhčovač CA-803 je vhodný pro děti. Má ultra tichý chod max 25 dB s režimy pro spánek (tlumí světelné signály). Antibakteriální filtr s nanostříbrem v nádržce o objemu 4l. Nepřetržitě zvlhčuje 16h. Hygrostat a časovač spínají a vypínají přístroj podle individuální potřeby uživatele a zabraňuje přílišnému zvlhčení.

 

BONECO W200

Zvlhčovač a čistič vzduchu BONECO W200 s mechanickým ovládaním, automatickým vypínaním pri nedostatku vody a nízkymi prevádzkovými nákladmi. Popis Zvlhčuje vzduch s vysokou účinnosťou vďaka inovatívnej odparovacej vložke. Zároveň vzduch čistí od veľkých častíc, ako je peľ a domáci prach. Veľmi ľahká údržba – časti prístroja je možné umývať v umývačke riadu. Obsluha je jednoduchá, s plnením vody priamo do základne prístroja. Prepínačom je možné zvoliť úroveň výkonu – denný alebo tichý nočný režim. LED indikátor prevádzky alebo nedostatku vody. Možnosť využiť zásobník na éterické oleje. Moderný dizajn je vhodný do každej domácnosti alebo kancelárie. Ďalšie informácie Balenie • práčka vzduchu• ionizačná strieborná tyčinka (v prístroji) Technická dokumentácia • 2 stupne výkonu

 

IDEAL AP 15

Čistič vzduchu s vysoko účinným systémom čistenia AEON BLUE. IDEAL AP15 kombinuje čistenie formou HEPA filtrov a plazmovým čistením vzduchu technológiou PLASMAWAVETM.
Vysoko efektívne odstraňuje znečisťujúce ovzdušie: pevné častice, peľ a ďalšie alergény, vírusy a baktérie, spóry plesní, pet alergény, cigaretový dym a dokonca aj chemické výpary a pachy. Okrem toho je nasávaný vzduch obohatený o záporne nabité ióny.
Vďaka mimoriadne úspornej a tichej prevádzke je optimálny pre využitie v kanceláriach, spálňach alebo v zdravotníckych zariadeniach.

 

Dirt Devil Pureza 350

Praktická čistička vzduchu Dirt Devil Pureza 350 je vybavená HEPA filtrom, ktorý dokáže odfiltrovať zo vzduchu aj tie najjemnejšie častice prachu, vírusy, výkaly roztočov, spóry plesní, peľ stromov a tráv, viazané častice dymu a smogu. Vyčistený vzduch tak znižuje negatívne zaťaženie organizmu, čo ocenia nielen alergici. Čistička je vybavená navyše aj uhlíkovým filtrom s aktívnym uhlím na zachytenie akéhokoľvek dymu, pachov, odérov atď. Prehľadný a veľký display vám ukazuje na nutnosť výmeny HEPA alebo uhlíkového filtra aj na nastavenú úroveň čistenia a časovú úroveň čistenia. Čističky vzduchu Dirt Devil sú testované a certifikované Britskou alergologickou asociáciou. Čistička vzduchu má veľmi nízku hladinu hlučnosti okolo 40 dB (A) pri nastavenom najvyššom móde Čističku môžete použiť nielen v detských izbách, ale aj v obývacích miestnostiach do veľkosti 40 m 2. Dýchajte čistý a zdravý vzduch s touto praktickou čističkou vzduchu Dirt Devil.

 

VENTA LW 25

Čistička a zvhlčovač vzduchu Venta LW 25 je zariadenie používajúce na filtrovanie vzduchu vodu. Pomocou ventilátora je vháňaný vzduch na otáčajúce disky, ktoré zachytávajú prachové častice a následne ich zanechávajú vo vode. Model LW25 je vhodný pre čistenie miestností s veľkosťou do 20 metrov štvorcových a zvhlčování o veľkosti do 40 metrov štvorcových.

 

TKG AP 2000

Čistička vzduchu sa stane užitočnou nielen v domácnostiach, kde sa nachádza alergik (alebo viacerí alergici), ale zlepší život aj zdravým ľuďom. Všetci sa totiž každý deň stretávame s prachom, smogom, baktériami a rôznymi nečistotami, ktoré sú vo vzduchu a vôbec neprospievajú nášmu zdraviu. Čistička vzduchu TKG AP2000 je v bielom prevedení a je vhodná pre miestnosti do 22 – 38 m2 (100 m3). Vďaka filtračnému systému sú zachytávané aj najmenšie čiastočky prachu, vzduch je zbavený alergénov, roztočov a peľu. Táto čistička ponúka okrem moderného dizajnu a detského zámku 7- stupňovovú filtráciu:

 

Sharp KC-A60EUW

Praktická čistička vzduchu od spoločnosti Sharp vám vytvorí príjemné prostredie v každej miestnosti, kde je to potrebné. Vyčistí vzduch od prachových častíc, baktérií a ďalších nečistôt, ktoré môžu spôsobovať nepríjemné alergické reakcie. O príjemnú klímu sa stará HEPA filter v kombinácii s iónovou sprchou Plasmacluster. Filter zachytáva mikroskopický prach do priemeru 0,3 mikrometrov a jeho údržba je veľmi jednoduchá. Zariadenie je vhodné do miestností s rozmerom plochy až 42 m². Vďaka svojim kompaktným rozmerom veľmi ľahko splynie s ostatným vybavením. Čistička je vybavená kolieskami, jednoducho ju tak premiestnite z jednej izby do druhej. Hlučnosť nepresahuje 19 dB, môžete tak čističku vzduchu bez problému spustiť aj v noci, keď spíte, alebo pri sledovaní televízora. Takmer o nej nebudete vedieť. čistička vzduchu • informačný displej • odporúčaná veľkosť miestnosti 42 m² • HEPA filter • 4l zásobník na vodu • priechod až 396 m³/h • hlučnosť 19 dB

 

DeLonghi AC150 strieborná/biela

Čistička je vzhledem ke svému výkonu ideální pro použití v místnostech o maximální rozloze 40 m2. Obsahuje exkluzivní AQS systém pro kontrolu kvality vzduchu v místnosti. Barevné LED diody ukazují kvalitu okolního vzduchu – červená (špatná kvalita), zelená (uspokojivá kvalita), modrá (dobrá kvalita). Plynový a pachový senzor automaticky zvýší funkci při zaznamenání částeček kouře či plynu. Vzduch po nasátí prochází skrze 4stupňovou soustavu filtrů, kde má každý filtr svou přesně danou a nezastupitelnou funkci. První stupeň čištění zajišťuje omyvatelný předfiltr, který odstraní nečistoty větších rozměrů. Částečně filtrovaný vzduch pak směřuje přes HEPA filtr, který odstraní nečistoty o velikosti až do 0,3 mikronů, včetně tabákového kouře, domácího prachu a pylu.

 

Philips AC2887/10

Čistič vzduchu PHILIPS AC2887/10 vďaka výkonu až 344 m³/hod sa hodí do miestností s veľkosťou od 24-41 m². Efektívne dokáže zbaviť vzduch prachu, alergénov, baktérií a vírusov a to aj vďaka technológii Vitashield IPS s aerodynamickým dizajnom a filtrom NanoProtect, tým podporuje účinné prúdenie vzduchu. Pokročilá technológia Aerasense presne počíta životnosť filtra dokonca vám poskytne na číselnom indikátore v reálnom čase hodnotu kvality vzduchu v miestnosti. V tichom režime zariadenie zníži otáčky ventilátora a úroveň hluku, aby ste si mohli dopriať pokojný spánok. Svetlá na zariadení môžete podľa potreby stĺmiť alebo celkom vypnúť.

 

Blaupunkt Lavender 3537W

Čistička vzduchu Blaupunkt Lavender 3537W je inšpirovaná technológiou smart home. Funkcia Wi-Fi umožňuje ovládať zariadenie pomocou smartfónu, či tabletu z akéhokoľvek miesta, stačí prístup na internet. Mobilná aplikácia dostupná pre IOS/Android umožňuje na diaľku sledovať prácu zariadenia, alebo kontrolovať kvalitu ovzdušia. Čistička vzduchu Blaupunkt Lavender 3537W dokáže eliminovať až 99,99% znečistení v podobe častíc, toxických látok, alergénov, zápachu a cigaretového dymu. Jeho optimálny čistiaci výkon je určený pre miestnosti do 50 m2. Spotrebu má 72 W a dokáže pohltiť až 350 m3 vzduchu za hodinu. Lavender 3537W je veľmi nenápadná a tichá, má 4 módy hlučnosti: nočný režim len 16 dB, najhlasnejší mód 36 dB. Okrem výborných parametrov čističky vzduchu Lavender ponúkajú aj jednoduchý moderný dizajn, ktorý sa skvelo hodí do každej domácnosti či kancelárie.

 

SHARP KC D40EUW

Čistička vzduchu SHARP KC D40EUW v bielej farbe je tu pre všetkých, ktorí si želajú žiť v čistom prostredí bez roztočov, alergénov, baktérií a vírusov, ktoré sú bežnou súčasťou ovzdušia. Čistička KC D40EUW je vhodná do miestnosti o ploche až 26 m2, vyčistí totiž až 216 m3/h. Vzduch vo vašej domácnosti bude maximálne čistý vďaka 4 filtrom – prednému, dezodorizačnému, zvlhčovaciemu a filtra HEPA.

 

Clean Air Optima CA-803 modrá

Zvlhčovač a čistič vzduchu Clean Air Optima CA-803 – Modrá Výrobce: Clean Air Optima, Holandsko Zvlhčovač vzduchu Clean Air Optima CA-803 je jedním z mála spotřebičů na trhu, který kombinuje zvlhčovač vzduchu a čistič vzduchu do jediného spotřebiče. Je to tzv. pračka vzduchu na bázi vodního filtru, která přirozeně a neviditelně zvlhčí a očistí vzduch v jednom kroku. Nevytváří mlhu, netvoří bílý povlak na předmětech, nepoužívá ohřev ani ultrazvuk. Zvlhčovací výkon je 250ml/h. Zvlhčovač CA-803 je vhodný pro děti. Má ultra tichý chod max 25 dB s režimy pro spánek (tlumí světelné signály). Antibakteriální filtr s nanostříbrem v nádržce o objemu 4l. Nepřetržitě zvlhčuje 16h. Hygrostat a časovač spínají a vypínají přístroj podle individuální potřeby uživatele a zabraňuje přílišnému zvlhčení…

 

AirFree Lotus White

AirFree Lotus White – Čistička vzduchu. Ak chcete žiť skutočne zdravo, je dôležité myslieť nielen na to, čo jete a pijete, ale aj na to, čo dýchate. Veď priemerný človek denne „zhltne“ viac ako 15 kg vzduchu. A práve preto tu je inovatívna čistička vzduchu Airfree T40 WH, ktorá efektívne zvláda zneškodniť viac ako 99% alergénov a baktérií vo vzduchu. Vy sa pritom nemusíte vôbec o nič starať – prístroj totiž len zapojíte do zásuvky (max. Spotreba 33 W), a to je prekvapivo všetko. Žiadne otravné filtre, ktoré by ste museli meniť a ktoré by len zbytočne zaťažovali vašu peňaženku. Čistička je vzhľadom k svojmu výkonu ideálna pre použitie v miestnostiach s maximálnou rozlohou 16m². Umiestniť ju pritom môžete bez obáv aj napríklad do detskej izby, spálne alebo obývačky. Je totiž úplne tichá a navyše pridáva príjemné antistresové svetlo.

Obrovskou výhodou tejto čističky vzduchu je skutočnosť, že ponúka úplne bezúdržbový chod. Stačí ju zapojiť do zásuvky a o viac už sa starať nemusíte. Neobsahuje totiž žiadne zbytočné filtre, ktoré by ste museli meniť. Vďaka nízkej spotrebe a tichou prevádzkou môžete Airfree nechať pustenú aj cez noc – nevydá totiž ani hlásku, na rozdiel od klimatizácie vôbec nehučí.

 

WINIX T1 SMART

Inteligentná čistička WINIX T1 SMART vzduchuje najvýkonnejšia čistička na trhu. Čistí vzduch v siedmich stupňoch pomocou umývateľného predfiltra, PM 2,5 filtra pre veľkosť mikročastíc od 2,5 µm, True HEPA filtra s antibakteriálnym povrchom, AOC™ filtra s aktívnym uhlím, úpravy Cleancel® a technológie PlasmaWave® s účinnosťou 99,97 %. Je vhodná do veľkých hál, nadštandardne veľkých obývacích izieb, učební alebo open space kancelárií. Je možné ju ovládať cez dotykový panel , ale aj smartfón. Pokročilý filtračný systém odstraňuje zo vzduchu prach, peľ, zvieracie alergény, cigaretový dym, baktérie a vírusy, spóry plesní, organické chemické látky a pachy z domácnosti. WINIX T1 SMART odporúčané pre miestnosti do 70 m2 (určené pre alergikov a astmatikov..

 

Rowenta Intense Pure Air PU4020F0

Čistička vzduchu Rowenta Intense Pure Air PU4020F0 so štvornásobnou filtráciou účinne zachytí takmer všetky typy látok znečisťujúcich vzduch. Je vhodná pre miestnosti do 35 m2 a prietokom vzduchu 170 m3/hod. Čistička sa komfortne ovláda z vrchnej strany, kde nechýba ani displej. Úsporné riešenie predstavuje nastaviteľný časovač automatické vypnutie. Ide o veľmi tichý spotrebič hlučnosť neprekročí hladinu 45 dB. Oceníte tiež elegantný dizajn a optimálne rozmery, vďaka ktorým čistička ľahko zapadne do každého interiéru

 

Philips AC 4080/10

Myslíte si, že máte doma úplne čistý vzduch? Nie vždy je to pravdou a akonáhle použijete zariadenie ako je Philips AC 4080/10, veľmi rýchlo to zistíte. Už o niekoľko hodín budete cítiť podstatný rozdiel a dôkazom bude filter znečistený už po niekoľkých dňoch. Čistička vzduchu používa technológiu VitaShield IPS, ktorá odstraňuje vysokú mieru jemného prachu, peľu, plynov a baktérií – až 99 %. Ak to potrebujete, popri čističke sa zapája do práce aj zvlhčovač, ktorý pracuje s technológiou Nano Cloud. Tá by mala efektívne eliminovať šírenie baktérií. Čistička má celkom tri filtre, prvým je jemná sieťka na zachytenie najväčších nečistôt, druhým je aktívny uhlíkový filter a posledným je HEPA filter. Zvlhčovač má filter v spodnej časti a je umiestnený v nádobe, do ktorej sa nalieva voda. Objem vody predstavuje približne 1 liter a za 7 hodín zvlhčovania sa dostane do okolia. Zariadenie pracuje výborne a rozdiel vo vzduchu zbadáte už po niekoľkých hodinách. Čistička je vhodná do miestnosti s max. veľkosťou 43 m2.

 

BONECO P400

Čistička vzduchu Boneco P400 v bielej farbe s možnosťou výberu filtra podľa potreby (filter Allergy, filter Baby, filter Smog). Viacstupňové filtre pracujú ako aktívne ochranné štíty proti najmenším časticiam vo vzduchu. Ponúka digitálne dotykové ovládanie s jednoduchými funkciami s prietokom vzduchu 280 m³/h. Čističku vzduchu Boneco P400 možno využiť v priestoroch do do 23 m² / 53 m³. Maximálna hlučnosť dosahuje 58 dB.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.

Anti-Spam Quiz:

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.