Philips Series 5000 Combi – Recenzia

Philips Recenzie

Philips Series 5000 Combi – Popis a Recenzia

Multifunkčná čistička vzduchu Philips Series 5000 Combi je určená pre široké spektrum užívateľov – od alergikov cez fajčiarov až po rodiny s deťmi. Vďaka špičkovej technológií zvlhčovania NanoCloud a účinnému čisteniu s technológiou NanoProtect chráni pred alergénmi a je zárukou pohodlnej dodávky zdravšieho vzduchu.

 

Čistý vzduch vo vašej domácnosti, bez nebezpečných alergénov, ktorý je zároveň vlhký a príjemne dýchateľný? Kombinovaný zvlhčovač a čistička 2 v 1 vám také prostredie umožní. Certifikovaná technológia spoločnosti Philips využíva vysoko efektívny systém čistenia a zvlhčovania s trojitou ochranou proti baktériám a plesniam. Jednoducho si zvoľte požadovaný stupeň zvlhčenia a potom už len kontrolujte aktuálne hodnoty na číselnom displeji. Na nutnosť výmeny filtra a knôtu alebo prázdnu nádržku s vodou vás prístroj upozorní sám.

Technológia NanoCloud

Unikátna technológia Philips NanoCloud poskytuje trojitú ochranu proti bakteriám a plesniam. Absorpčný filter na zvlhčovači zachytáva veľké častice, ako sú ľudské vlasy alebo zvieracia srsť a prach, a súčasne pohlcuje suchý vzduch. Pokročilý systém odparovania následne hygienicky zvlhčuje vzduch, bez toho aby prenášal baktérie. Zo zvlhčovača sa potom do miestnosti rovnomerne rozširuje zdravý vzduch, ktorý sa príjemne dýcha.

 

 

Filter NanoProtect

Filter Nano Protect aktívne odstraňuje 99% baktérií* a filtruje nečistoty s veľkosťou 0,02µm** vrátane jemného prachu, bežných alergénov a baktérií.

Istota zdravého vzduchu

Zariadenie vás samo upozorní na nutnosť výmeny filtra. Jeho životnosť je daná mierou vnútorného znečistenia, prietokom vzduchu a dobou prevádzky. Pokiaľ nie je filter včas vymenený, zariadenie automaticky prestane pracovať, aby nebežalo bez účinku.

4 rôzne režimy rýchlosti ventilátora

Vyberte si z rôznych režimov rýchlostí ventilátora, alebo pohodlne vyberte automatickú rýchlosť.

 

 

Inteligentný číselný displej

Číselný displej zobrazuje vnútornú vlhkosť a teplotu, na základe presného merania inteligentným snímačom. Keď prístroj zistí, že je nádrž s vodou prázdna, LED dióda na displeji vám pripomenie, aby ste vodu včas doplnili.

Porovnajte si čističky vzduchu v tabuľke

 

Nastavenie časovača a vypnutie svetla

Digitálna dotyková obrazovka umožňuje jednoduché nastavenie časovača od 1 do 8 hodín a zaručuje bezproblémovú prevádzku. LED displej môžete na noc vypnúť, aby vás nerušilo svetlo.

Výhody

kvalitné prevedenie
detský zámok
tichá (ide aj celú noc pri hlave a nepočujete absolútne nič)
jednoduchý návod
po rozbalení ihneď funkčná
ľahko sa čistí a udržuje
má niekoľko funkcií – každý si vyberie svoje optimálne zvlhčenie i čistenie
pekný dizajn
naozaj kvalitný výrobok
senzorové fungovanie
jednoduché na ovládání

 

Nevýhody

veľkosť
na displeji stále svieti svetlo (na noc sa dá zakryť )

 

 

Recenzie zákazníkov

 

Zvlhčovač mohu jen doporučit, je tichý a jednoduchý na ovládání. Po rozbalení jí uvedete do chodu za pár vteřin a není třeba s ničím spekulovat. Vzduch v místnosti je příjemnější a není tak vydýchaný. Čistička má dostatečný rezervoár na vodu a není třeba často doplňovat. Možnost zhasnout displej či dětský zámek proti nechtěnému změnění nastavení je velikou výhodou.

Zvlhčovač mohu jen doporučit, je tichý a jednoduchý na ovládání. Vzduch v místnosti je příjemnější a není tak vydýchaný. Čistička má dostatečný rezervoár na vodu a není třeba často doplňovat.

Čističku vzduchu jsme vždy chtěli pořídit hlavně kvůli našim dětem a to hlavně proto, že nám pod okny vede hlavní rušná silnice. Zvlhčovač vzduchu který je součástí této čističky je naprostý bonus, který výborně využijeme v hlavní topné sezóně, kdy je vzduch doma opravdu velmi suchý a dětem se přesušuje nosní sliznice, která je pak pastvou pro různé bakterie. Když nám dopravce doručil obří krabici, hodně jsem se lekla ale čistička si našla okamžitě vhodné místo v naší domácnosti. Já jsem s výrobkem naprosto spokojená. Jak s čištěním tak i zvlhčováním. Funguje ve všech směrech na 100%. Já bych určitě nechtěla jinou!

Veľmi odporúčam, na rozdiel od iných systémov odparu nezanáša nábytok a podlahy povlakom

Páčilo sa mi aj dizajn,aj farba kt môže zmeniť počas použivania,aj to že môžem to používať ako zvlhčovač vzduchu a môžem aj ako aromatizér používať,keďže mám doma veľa takých aromatických olejov.Dúfam,že to bude pomáhať aj mojim synčekom počas spaní aby lepšie vedel zaspať. 🙂

Skvely, tichy, splnil ocakavania a super vyzera

Kvalitné prevedenie, veľa funkcií, tichý nočný mód, senzorové fungovanie.

Výkonný a tichý pristroj, kúpený kvoli alergiám na peľ.. Po spustení a prefiltrovaní vzduchu sa synovi uľavilo.

pozitiva
Chýba podsvetlenie tlačítka off aj na prístroji aj na diaľkovom ovládači.. Za tmy sa nedá nájsť..

Produkt som si vybral na zaklade vyhodnotenia recenzii k vyrobku a odporucania predajcu vyrobku.

Vyrobok je dost drahy, ale splnil ucel.Nevedeli sme predtym najst vyrobok s pozadovanym garantovanym zvlhcovacim vykonom na stanovenu plochu.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.

Anti-Spam Quiz:

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.