DeLonghi AC 75 – Recenzia

DeLonghi Recenzie

DeLonghi AC 75 – Popis a Recenzia

DéLonghi AC 75 je špičková a výkonná čistička vzduchu vhodná do miestností s rozlohou do 25 m2. Dômyselne navrhnutá technológia trojitého filtra spoľahlivo zničí všetky nečistoty. Na vstupe je umývateľný prachový filter, mikročiastočky prachu s veľkosťou až 0,3 mikrometrov zachytí HEPA filter. Proti škodlivým plynom zasahuje inovatívne uhlíkový filter. O neutralizáciu prachových častíc, peľov, výfukových plynov a dymu sa stará zabudovaný Ionizátor.

Nastaviť si môžete 3 úrovne filtrácie. Čistička sa komfortne ovláda pomocou dotykového panela. Úsporné riešenie predstavuje nastaviteľný časovač automatického vypnutia. Nech už si zapnete modernú čističku doma alebo v kancelárii, nikdy vás nebude rušiť pri iných činnostiach. Ide o veľmi tichý spotrebič. Oceníte aj elegantný dizajn a optimálne rozmery, vďaka ktorým čistička ľahko zapadne do každého interiéru.

 

 

3 stupne filtrácie:
prachový filter (umývateľný)
HEPA filter
uhlíkový filter

Vlastnosti:
čistička vzduchu s ionizátorom
3 rýchlosti
časovač na 1 – 3 hodiny
ovládací panel s LED kontrolkami
pre miestnosti do 25 m2

Technické parametre:
rozmery (šxhxv): 41×40×13 cm
hmotnosť: 3,7 kg
príkon: 50 W

 

DeLonghi AC 75 – Recenzia

Kúpou DeLonghi AC 75 nemôžete nič pokaziť DeLonghi AC 75. Získate dobré, pevné a štýlové zariadenie za slušnú cenu. Iba pomerne drahé náhradné filtre trochu poškodzujú výsledok . Na Amazone je čistička vzduchu v súčasnosti hodnotená 31 zákazníkmi s priemerom 4 z 5 hviezdičiek. Máme pre to jasné odporúčanie k nákupu!

 

Výhody

veľmi dobrá hodnota za peniaze
pekný dizajn
malá a praktická

Nevýhody

možné následné náklady

 

Porovnajte si čističky vzduchu v tabuľke

 

Recenzie zákazníkov

 

Na první pohled je poznat, že se v místnosti vyskytuje méně prachu.

– tichy – jednoduchy na udrzbu. – mensi tah

 

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.

Anti-Spam Quiz:

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.